Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEOAudyt stron www


Czym jest Audyt SEO

To ekspercka ocena witryny, polegająca na analizie wielu czynników pod kątem wymagań wyszukiwarek internetowych. Niestety w obecnych czasach wiele firm tworzy strony internetowe, bez uwzględnienia ich widoczności w wyszukiwarkach. Klient posiada stronę, która jest słabo widoczna wśród internautów, przez co nie zarabia na siebie. Chcesz sprawdzić czy firma projektująca stronę internetową, pomyślała o jej promocji w Internecie? Audyt odpowie na pytanie czy wasza strona jest przygotowana do pozycjonowania. Czy jej budowa jest optymalna. Czy są jakieś przeszkody techniczne w budowie serwisu.Co otrzymacie od nas?

Zadaniem audytu jest sprawdzenie czy firma tworząca stronę www dokonała jej optymalizacji prawidłowo pod kątem wyszukiwarek. W ramach usługi otrzymujecie Audyt SEO, czyli dokument przedstawiający wykryte błędy oraz zalecenia optymalizacyjne dotyczące ich naprawy. Pamiętajcie żeby audyt przyniósł pożądane skutki, należy wszelkie wskazówki opisane w audycie wdrożyć. To dopiero modyfikacja strony poprawi pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki wprowadzonym zmianą będzie można efektywniej wykorzystać wyszukiwarki jako narzędzia do promocji firmy.Wnikliwa analiza serwisu składa się z wielu elementów:

  • AUDYT TREŚCI: sprawdzimy czy w serwisie nie występują duplikaty treści, czy zastosowana odpowiednią gęstość słów kluczowych, jaki jest stosunek treści do kodu strony, czy nagłówki są poprawnie stosowane.
  • WIDOCZNOŚĆ SERWISU ORAZ ROBOTY: jest to badanie serwisu realizowane pod kątem widoczności treści dla robotów indeksujących oraz indeksacji wyników wyszukiwania, sprawdzana jest poprawność pliku robots.txt, szybkości ładowania serwisu, Sitemap.
  • BUDOWA i STRUKTURA SERWISU: najbardziej czasochłonna część, w ramach której zbadamy między innymi kod źródłowy strony, tytuły i meta tagi, nagłówki, poprawność budowy adresów, przekierowania, atrybut canonical, favicon, mikroformaty, czy odpowiednio opisano i skompresowano elementy multimedialne (video i pliki graficzne), czy stopka i polityka prywatności jest poprawnie wdrożona, ocenimy wielkość strony.
  • PROFIL LINKÓW: przeanalizujemy zarówno linki wewnętrzne jak i zewnętrzne, pod kątem ich nienaturalności, liczby, jakości, rodzaju i historii.
  • ZGODNOSĆ Z KRYTERIAMI GOOGLE: obejmuje walidację technik nieprzyjaznych SEO.
  • SOCIAL MEDIA: ocenimy obecność w SOCIAL MEDIACH, sprawdzimy czy poprawnie skonfigurowano profil Google +, Google Mapy.
  • ANALITYCS: zweryfikujemy statystyki Google Analytics, oraz dane z Google dla Webmasterów.
  • DOMENA: sprawdzimy wiek domeny, czy nie posiada filtru, na jakim IP znajduje się strona, czy jest stosowany Wildcard, jak wygląda geolokalizacja.
  • MOBILNOŚĆ: przeprowadzilmy walidacje RWD, meta Viewport, ocenimy czas ładowania na urządzeniach mobilnych.


Pamiętajcie strona jest produktem biznesowym który powinien na siebie zarabiać

Zamów audyt Skontaktuj się z nami Telefon: 600-372-352

CENA AUDYTU

600 zł netto

CZAS PRZYGOTOWANIA

do 7 dni roboczych

FORMAT

plik PDF

Masz pytanie?

W sektorze usług internetowych działamy od kilkunastu lat. Znamy się na wykonywaniu audytów.

Audyty SEO ocena 9,4 /10 na podstawie 27 opinii.

Kontakt z nami