//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/chippy.jpg

CASE STUDY: KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

W 2015 roku otrzymaliśmy propozycję współpracy z dużą i liczącą się na rynku lokalnym kancelarią prawną. Głównym celem była poprawa widoczności strony pod kątem nowych fraz kluczowych (związanych z dotychczasową działalnością firmy i tematyką serwisu), a także generowanie większego ruchu na stronie. Zleceniodawcy zależało na poszerzeniu grona odbiorców, dotarciu do potencjalnych klientów zainteresowanych nowym rodzajem oferty – z zakresu odszkodowań.

Docelowo nie tylko zaangażowanie użytkowników i zasięg strony miał zostać poszerzony. Chodziło również o wykreowanie wizerunku eksperta, kancelarii z wykwalifikowanym zespołem prawników o szerokich kompetencjach, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw, w tym postępowań odszkodowawczych.

1. CEL

Najważniejszą kwestią okazało się wytypowanie nowych fraz, określenie grupy docelowej i podjęcie działań nakierowanych na pozyskanie klientów zainteresowanych odzyskiwaniem odszkodowań. Poza rozbudową o nowy dział należało też ugruntować wizerunek kancelarii, a zatem umocnić jakość całej witryny.

chart

2. DZIAŁANIE

Na samym początku dokonaliśmy ogólnego przeglądu witryny. Następnie wytypowaliśmy miejsca i podstrony, które można było uzupełnić o treści zawierające słowa kluczowe. Zaplanowaliśmy też rozbudowę o dwie nowe zakładki dotyczące odszkodowań. Poprawiliśmy optymalizację strony.

Kolejnym krokiem stała się promocja w ramach kampanii AdWords oraz marketingu szeptanego. Stworzyliśmy też kilka landing page, czyli stron-satelitów, podobnych do witryny firmowej, które miały dodatkowo służyć pozycjonowaniu.

chart

3. WYNIK

W ciągu kilku tygodni udało nam się wygenerować satysfakcjonującą liczbę odwiedzin zarówno dla podstron, jak i stron-satelitów. Dzięki temu znacznie wzrosło zainteresowanie nową ofertą, pojawiły się liczne zapytania, telefony. Kancelaria pozyskała kilku nowych klientów pragnących odzyskać odszkodowanie.

Co więcej, umocniła się pozycja całej strony. Witryna podwyższyła swoją pozycję w wynikach wyszukiwania o parę miejsc dla kilku poszczególnych fraz.

chart
POWIEDZIELI O TYM PROJEKCIE
ADWOKAT – WSPÓŁWŁAŚCICIEL KANCELARII:

“Szybko i skutecznie wypromowali dział odszkodowań. Dzięki temu pozyskaliśmy kilka nowych spraw. Polecam.”

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

(*) Odpowiemy w 24h !

Adres strony

Słowa kluczowe

E-mail


*Odpowiemy jeszcze dziś!