Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEOContent Marketing, marketing treści


Czym jest Content Marketing?

To strategia polegająca na tworzeniu i promowaniu ciekawych i wartościowych treści. Tworzone treści z jednej strony powinny być ciekawe, z drugiej przydatne dla czytających. W odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu, Content Marketing skupia się na budowaniu długotrwałej relacji z odbiorcami treści, poprzez zaangażowanie obydwu stron. Ważna jest interakcja, ale aby ją osiągnąć potrzebny jest jakościowy content, który będzie czytany, zapadający w pamięć i angażujący do działania. Dobrze przeprowadzony Content Marketing poprawia świadomość Waszej marki. A my wiemy jak budować dobry content. Działamy na tym rynku już od 11 lat.Jak działamy:

  • 1

    Opracujemy dla was strategię Content Marketingu. Aby Content Marketing był skuteczny, treści muszą trafiać do właściwych osób. Poznanie grupy docelowej ma istotne znaczenie. W ramach opracowywania strategii wspólnie budujemy profil waszego klienta, jakie ma potrzeby i oczekiwania. Poznając go, wiemy jaki dobrać język komunikacji. W ramach strategi dobieramy kanały dystrybucji treści (strona internetowa firmy, blogi branżowe, fora, wyszukiwarki, media społecznościowe takie jak Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube,). Naszym celem jest aby Klienci was szukali, a nie wy ich i tym kryterium się kierujemy.

  • 2

    Tworzymy wartościowe treści. Warto zauważyć że nie chodzi tu o samo pisanie tekstów. Ważne jest zrozumienie potrzeb klienta, dostarczenie mu wartościowego materiału oraz nawiązanie interakcji. Tworzone treści muszą zdobyć zaufanie klienta, zainteresować go. Jako specjaliści od SEO, duży nacisk kładziemy na optymalizację opracowanych treści pod kątem wyszukiwarek. Ważny jest dla nas tzw. Inbound Marketing, czyli działanie nakierowane na byciu odnalezionym przez klientów.

  • 3

    Dystrybucja treści. Aby treść odpowiednio konwertowała i cieszyła się popularnością należy przeprowadzić skuteczną akcję dystrybucji i promocji. Ważne jest aby przygotowany materiał tekstowy znalazł się w odpowiednich miejscach.Zamów usługę Skontaktuj się z nami Telefon: 600-372-352
Cennik

Cena uzależniona jest od zakresu prac jakie mamy wykonać. Poniżej przedstawiamy ile kosztują poszczególne elementy naszej pracy.


Teksty
do ofert

od 40 zł netto

za tysiąc znaków

SEO
Copywriting

od 20 zł netto

za tysiąc znaków

Opisy do
sklepów internetowych

od 25 zł netto

za tysiąc znaków

Artykuły
sponsorowane

od 50 zł netto

za tysiąc znaków

Artykuł
eksperckie

od 100 zł netto

za tysiąc znaków

Prowadzenie
bloga

od 35 zł netto

za tysiąc znaków

Dystrybucja
treści

od 500 zł netto

za wykonanie usługi

Opracowanie
strategii

od 500 zł netto

za wykonanie usługi

Co uzyskacie dzięki Content Marketingowi.

Poprawi się wizerunek firmy. Promowanie wartościowych treści, zawierających specjalistyczną wiedzę przedstawia waszą firmę jako ekspertów w danym zakresie, dzięki czemu wzrasta świadomość klientów o waszej usłudze czy produkcie.

Masz pytanie?


Kontakt z nami