Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEODoradztwo internetowe


Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, czy jesteś doświadczonym biznesmenem, czy dopiero zaczynasz, jeśli chcesz, by Twoja firma zaistniała w sieci, powinieneś skorzystać z profesjonalnego doradztwa internetowego (chyba, że sam znasz tajniki marketingu internetowego oraz dziedzin mu pokrewnych). Prowadzenie działalności w wirtualnym świecie wymaga poznania specyficznych reguł i zasad rządzących zachowaniami użytkowników. Obliguje do korzystania z najnowszych metod i rozwiązań (oczywiście, jeśli nie chcesz pozostawać w tyle za konkurencją), a ponadto narzuca konieczność opracowania i promocji spójnego wizerunku. Startując z biznesem w sieci, warto orientować się w skutecznym zarządzaniu sklepem/witryną internetową, obsłudze administracyjnej i technicznej takiego serwisu, budowaniu zaplecza marki w portalach społecznościowych, korzystaniu z narzędzi Google (Google AdSense, Google AdWords, Google Analytics).

Zanim wyłożymy pieniądze na stronę internetową, kampanię marketingową w jakimkolwiek miejscu w internecie, trzeba przeprowadzić rzetelne rozpoznanie rynku. Może okazać się, że trudno będzie nam konkurować ze spółkami, które funkcjonują w tym obszarze od wielu lat albo że profil firmy, branża oferowane produkty nie najlepiej nadają się do promocji, powiedzmy na Facebooku. Odpowiednie przygotowanie i profesjonalne doradztwo internetowe obniża ryzyko porażki, pozwala skupić się na najbardziej skutecznych a zarazem opłacalnych obszarach.


W czym ci np. pomożemy:

  • Pomożemy opracować strategię reklamową w internecie.
  • Rozpiszemy harmonogram, powiemy wam ile co może trwać.
  • Jak zarządzać zespołem pracowników pracujących w e-biznesie, jak monitorować ich pracę, jak weryfikować ich wykonanie.
  • Powiemy jak można monitorować skuteczność e-marketingu.
  • Jak wybrać najlepszych wykonawców do danych prac, to też się dowiecie.
  • Skąd można pozyskać fundusze? Czy można otrzymać dotację? w tym obszarze nasza firma ci pomoże.
  • Dowiecie się ile co kosztuje na rynku, dzięki czemu nie przepłacicie za usługi.
  • Doradzimy wam jakie paragrafy powinny znajdować się w umowach z wykonawcami.
  • Powiemy wam jak weryfikować pracę wykonawców, jak ją monitorować i ocenić.

Cena 100 zł (netto) / godzina

Masz pytanie?

W sektorze usług internetowych działamy od kilkunastu lat. Dzięki temu potrafimy oszacować, które przedsięwzięcia mają szansę na sukces, a w przypadku których ryzyko fiaska jest wyjątkowo wysokie. Świadczymy doradztwo w zakresie pozycjonowania, zakładania i prowadzenia portali i sklepów internetowych, szkolenia pracowników z marketingu internetowego, obsługi klienta i sprzedaży w sieci, budowy i wdrażania działów e-marketingu czy bloga firmowego. Jesteśmy firmą z Lublina, nasza oferta dotyczy jednak firm z terenu całego kraju.

Doradztwo internetowe
Ocena 4.8/5 na podstawie 47 usług doradczych

Kontakt z nami