Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEOTani hosting w Lublinie


Hosting to udostępniane klientowi zasoby serwerowni. Dzięki takiej rezerwacji odpowiednio skonfigurowanego komputera (serwera) otrzymujesz określoną ilość miejsca na dysku twardym (HDD lub SSD), maksymalną przepustowość danych na łączach, ustaloną liczbę usług obsługiwanych przez serwer.

Szybkie i stabilne zaplecze to obecnie podstawa działalności internetowej. Dzięki wykupionej objętości będziesz mógł założyć stronę internetową z własną domeną, a także konta pocztowe e-mail. To rozwiązanie z pewnością usprawni Twój biznes, umożliwi realizację planów. Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferowane przez nas serwery są niezawodne i szybkie.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że przy dzisiejszym rozwoju technologii komputerowej mało kto może pozwolić sobie na powolne wczytywanie serwisu. Osoby odwiedzające taką stronę, zniechęcone długim oczekiwaniem, wybiorą ofertę konkurencji, a Ty stracisz potencjalnego klienta. Dlatego warto postawić na jakość, niezależnie od tego, jak kusząco niskie mogą być stawki innych dostawców.

My oferujemy bezpieczeństwo i pewność. Zawsze jesteśmy przygotowani na niespodziewane sytuacje. Dysponujemy rezerwowymi zasobami, które możesz wykorzystać, kiedy zajdzie taka potrzeba. W każdym momencie masz możliwość dowolnie rozszerzyć środowisko.

Dodatkowo otrzymujesz od nas szybki i stały dostęp do katalogu FTP, na którym znajduje się Twoja strona. To daje nieograniczoną kontrolę nad własnym serwisem – pełny wgląd i prawo do edycji poszczególnych plików.

Jako profesjonaliści dbamy o doskonały stan techniczny zarówno dysków, jak i połączenia serwera z Internetem. Ponadto zapewniamy kompleksową ochronę danych samych klientów oraz ich kont przed atakami internetowymi i kradzieżami elektronicznymi.

Gwarantujemy konkurencyjne stawki i atrakcyjne promocje. Nasza polityka cenowa jest jasna i przejrzysta. Nie ma dodatkowych, ukrytych opłat, nieplanowanych naliczeń. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza z uwagi na fakt, że hosting to z reguły usługa długoterminowa, a opłat dokonuje się często przez kilka lat. Rozliczasz się z góry za cały rok i nie płacisz nic więcej, chyba że chcesz zamówić dodatkowe opcje.

Kopie zapasowe wykonywane są codziennie, a klient posiada wgląd w bardzo precyzyjne statystyki ruchu na swojej stronie. Jeśli poszukujesz niezawodnych rozwiązań internetowych na miarę swoich oczekiwań, mamy dla Ciebie najlepszą propozycję.
Zamów hosting Skontaktuj się z nami Telefon: 600-372-352

Cena 110 zł (netto) / rok

Nasze wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o technologie internetowe sprawia, że jesteśmy sprawdzonym i pewnym dostawcą hostingu. Jako partner zapewniamy Ci bezpieczeństwo i spokój. Troszczymy się o wysoki standard usług.


Masz pytanie?


Kontakt z nami