Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEO

Ceny

od 500 zł/msc

za frazę kluczową do pozycjonowania,
czyli od 0,16 zł za dzień
na pierwszej stronie wyników.
Płacicie tylko za wyniki

Monitoring

0

Monitoring dzienny
pozycjonowanych fraz w cenie.

Opłata startowa

0

Nigdy nie naliczaliśmy
i nie naliczamy opłaty startowej.
U nas klient płaci
za wyniki na top10.

Czas umowy

od 9 miesięcy

Dla stron z hisotrią,
12 miesięcy dla nowych stron.


Pozycjonowanie Long Tail (długiego ogonu)

Twoja strona jest rozbudowana,
posiadasz wiele produktów lub usług?

Często zdarza się, że zakres oferowanych usług czy też produktów jest bardzo szeroki, przez co trudno wybrać kilka najlepszych słów kluczowych. Dla tego typu klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę pozycjonowania tzw. długiego ogona (z ang. Long Tail). Dzięki zastosowaniu tej techniki znacząco obniżają się koszty pozyskiwania nowych klientów, spada też ryzyko wahania pozycji jakie istnieje przy pozycjonowaniu pojedynczej frazy.

Czym tan naprawdę jest pozycjonowanie długiego ogona?

Działaniem polegającym na pozycjonowaniu od kilkudziesięciu fraz kluczowych. Dzięki pozycjonowaniu wielu różnych słów, strona pojawia się na znacznie większej liczbie zapytań na wysokich pozycjach w wyszukiwarce, przez co wzrasta szansa precyzyjnego pozyskania klienta (tego który szuka już określonego produktu lub usługi – wpisującego konkretne zapytanie w wyszukiwarkę, większa szansa na konwersję). Pozycjonowanie Long Tail jest bardziej złożonym procesem od pozycjonowania podstawowego, wymaga znacznej pracy optymalizacyjnej.  

Co obejmuje pozycjonowanie Long Tail: jeśli chodzi o ten typ usługi, należy wybrać najlepsze słowa a następnie przeanalizować budowę serwisu i wykonać jego optymalizację. Niezbędne jest także podłączenie Google +, analiza treści oraz budowanie popularności w wyszukiwarkach.


Co otrzymacie od nas:

 • Możecie liczyć na naszą pomoc w dobraniu  najlepszych do pozycjonowania słów z tzw. długiego ogona. Uwzględnimy przy doborze kryterium generowania ruchu oraz sprzedaży.
 • Wykonamy profesjonalny audyt SEO serwisu. Otrzymacie od nas listę błędów jakie należy poprawić aby pozycjonowanie długiego ogona było skuteczne.
 • Zainstalujemy wam Google Search Console, Google Analytics, pomożemy w otwarciu wizytówki na Google Business, skonfigurujemy.
 • Wykonamy dla was optymalizację strony z uwzględnieniem wybranych słów. Sprawi to że poszczególne podstrony będą bardziej przyjazne dla wyszukiwarek. Jest to kluczowy element pozycjonowania na długi ogon.
 • Wykonamy optymalizację sklepu, z uwzględnieniem kategorii głównych, podkategorii, oraz określonych produktów. Dzięki naszym działaniom poszczególne podstrony będą bardziej przyjazne dla wyszukiwarek.
 • Będziemy prowadzić działania skierowane na polepszenie widzialności Państwa strony w internecie.
 • Stale monitorujemy nasze działania, w celu ciągłego polepszania jakości świadczonej usługi.

Jak wygląda naliczanie płatności

Rozliczanie: na podstawie raportów z monitoringu (otrzymujecie do niego dostęp).
Przykład naliczenia płatności:
Cena za słowo kluczowe: od 5,00 zł netto (czyli od 0,166 zł netto za dzień). Klient płaci za wyniki, proporcjonalnie do liczby dni.
10 dni na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 1,66 zł
0  na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 0 zł
30 dni na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 5,00 zł
itd.

Opłata aktywacyjna: brak opłaty aktywacyjnej.
Minimalny okres trwania umowy: 9 miesięcy dla stron z wiekiem i 12 miesięcy dla nowych serwisów.

Jak zacząć pozycjonowanie na długi ogon?

 • 1

  Kompleksowa analiza fraz kluczowych - – odpowiedni dobór jest bardzo ważny, dlatego też istotna jest współpraca z nami na tym etapie. Gdy macie już ustalone frazy kluczowe, prześlijcie  je  nam do wyceny (im więcej tym lepiej), jeśli ich nie macie, bezpłatnie przygotujemy propozycję najefektywniejszych słów kluczowych (czas przygotowania wyceny od 24 godzin do 96 godzin).

 • 2

  Przygotowanie oferty na długi ogon - następnie otrzymacie od na niezobowiązującą wycenę fraz kluczowych wraz ze wzorem umowy na pozycjonowanie (do zapoznania się).

 • 3

  Rozpoczęcie prac - po wspólnym dobraniu fraz dla Państwa serwisu, odsyłacie nam podpisaną umowę. Rozpoczynamy świadczenie usługi.Czy da się za taką stawkę wypozycjonować frazę?

Dostając wyceny zauważyli Państwo, że rozpiętość między stawkami są duż. Niestety wiele firm naciąga klientów informując ich że nie da się za określone pieniądze danego słowa pozycjonować zgodnie z wytycznymi Google. Nie stosują pozycjonowania na długi ogon, wolą pozycjonować kilka słów, często mało efektywnych dla klienta za dużą stawkę. Przy pozycjonowaniu na długi ogon ważny jest dobór słów i strategii działania. Należy ustalić do kogo ma trafiać ofertę, które podstrony w serwisie mają być promowane. Nasze doświadczenie to pozycjonowanie ponad 500 serwisów na długi ogon w przeciągu 11 lat. Pomożemy wam dobrać odpowiednie frazy kluczowe, znamy się na tym. Pokaż swoją ofertę w wyszukiwarce Google – zgłoś się do nas! Odpowiemy na wasze pytania, przygotujemy bezpłatną wycenę dla długiego ogona. 


Wycena pozycjonowania Skontaktuj się z nami Telefon: 600-372-352

Skuteczność naszych działań

Skuteczność pozycjonowania na długi ogon
Ocena 8,9 /10 na podstawie 127 otrzymanych opinii


89 % - Skuteczność pozycjonowania na długi ogon

86 % - Klientów przedłużających umowę

64 % - Klientów współpracujących ponad 5 lat