Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEO

Ceny

od 2000 zł/msc

za frazę kluczową do pozycjonowania,
czyli od 0,33 zł za dzień
na pierwszej stronie wyników.
Płacicie tylko za wyniki

Monitoring

0

Monitoring dzienny
pozycjonowanych fraz w cenie.

Opłata startowa

0

Nigdy nie naliczaliśmy
i nie naliczamy opłaty startowej.
U nas klient płaci
za wyniki na top10.

Czas umowy

od 9 miesięcy

Dla stron z hisotrią,
12 miesięcy dla nowych stron.


Pozycjonowanie stron internetowych za granicą

Eksportuj swoje produkty i usługi,
dzięki pozycjonowaniu za granicą.

Podstawowe informacje: Pozycjonowanie zagraniczne – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku zagranicznym. Dzięki pozycjonowaniu strona będzie się znajdować w google na wysokich miejscach i wzrośnie liczba jej odwiedzin. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, czy też innego kraju. Nasze doświadczenie to ponad 11 pozycjonowania w wyszkiwarkach za granicą.


Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla danego kraju (wyszukiwarki z danego kraju) - klient otrzymuje dostęp online do monitoringu.
Cena za słowo kluczowe: stawka od 20,00 zł netto za słowo kluczowe pozycjonowane za granicą. Płacicie tylko za pierwszą stronę wyników, proporcjonalnie do liczby dni. Przy stawce 20,00 zł netto za miesiąc, jeden dzień na top10 kosztuje 0,66 zł netto.
Przykład:
Jeśli stawka za dane słowo wynosi 20,00 zł netto - za pełen miesiąc pierwszej strony wyników w wyszukiwarce dla danego kraju.
- Gdy dane słowo w danym miesiącu było 3 dni na pierwszej stronie wyników - klient płaci 2,00 zł netto.
- Gdy dane słowo w danym miesiącu było 15 dni na pierwszej stronie wyników - klient płaci 10,00 zł netto.
- Gdy dane słowo w danym miesiącu było 30 dni na pierwszej stronie wyników - klient płaci 20,00 zł netto.
itd. (proporcjonalnie do liczby dni)

Opłata aktywacyjna: brak opłaty aktywacyjnej, oraz brak opłaty za monitoring zagraniczny.
Obszar działania: Wybrana wyszukiwarka, albo wybrany kraj, lub też wybrane miasto w danym kraju, województwo, region.
Minimalny okres trwania współpracy: 9 miesięcy dla stron z historią i 12 miesięcy dla nowych stron.
Przykład zapytania: ("pine boards"), (сосновые доски), czy też ("松ボード")
Czym jest pozycjonowanie za granicą:
- Pozycjonowaniem strony pod określony kraj, słowa dobierane są w określonej wersji językowej. Uwaga!!! strona musi posiadać daną wersję językową.
- Działaniem obejmującym swym zasięgiem głównie określony kraj. Dążymy do tego aby strona wysoko wyświetlała się użytkowniką danym kraju.
- Skuteczną i stosunkowo tanią formą reklamy dotarcia do klientów z danym produktem czy też usługą w określonym kraju.

Co otrzymacie od nas: dostęp do monitoringu online (dla określonej wyszukiwarki z danego kraju), sprawdzającego codziennie pozycjonowane słowa, pomoc analityczną w ocenie dostosowania strony do pozycjonowania za granicą, doradztwo przy wyborze słów do pozycjonowania, pomoc przy optymalizacji strony.
Nasze doświadczenie: obsługa ponad 100 stron w zagranicznych wyszukiwarkach (w tym Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Norwegia, Japonia, Chiny, Stany Zjednoczone, Włochy, Czechy, Dania, Ukraina, Rosja).

Posiadasz ciekawy produkt lub usługę i chcesz ją eksportować? Nie wiesz jak pozyskać klientów? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE.
Masz pytanie dotyczące usługi pozycjonowania zagranicznego, bądź innej formy reklamy, skontaktuj się z nami, doradzimy.Jak zacząć pozycjonowanie?

  • 1

    Analiza słów kluczowych w określinym języku - prześlij nam swoją propozycję słów kluczowych do wyceny oraz informacje w jakim kraju chcesz pozyskać klientów. Przygotujemy dla ciebie ich wycenę, oraz przeanalizujemy i przygotujemy dodatkowe frazy. (czas przygotowania wyceny słów do do 48 godzin)

  • 2

    Przygotowanie oferty - w ciągu dwóch dni od otrzymania listy słów, przygotujemy dla Was ofertę zawierającą wycenę wraz ze wzorem umowy na pozycjonowanie zagraniczne (do zapoznania się).

  • 3

    Start pozycjonowania - po wspólnym ustaleniu najbardziej optymalnych fraz, odsyłają nam Państwo podpisaną umowę, a My zaczynamy współpracę, rozpoczynając pozycjonowanie.Wycena pozycjonowania Skontaktuj się z nami Telefon: 600-372-352

Skuteczność naszych działań

Skuteczne pozycjonowanie zagraniczne
Ocena 4.8 /5 na podstawie 29 otrzymanych opinii


91 % - Skuteczność pozycjonowania

86 % - Klientów przedłużających umowę

64 % - Klientów współpracujących ponad 5 lat