PRAKTYKUJ Z NAMI

Jeśli jesteś studentem, świeżo upieczonym absolwentem szkoły wyższej, kimś, kto dopiero wkracza na rynek pracy
albo po prostu chcesz zdobyć doświadczenie w branży SEO i szeroko pojętego marketingu internetowego - zapraszamy do nas!
//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/branding-img.png

Kogo szukamy?

ZAANGAŻOWANIE & KREATYWNOŚĆ

Zależy nam na młodych i ambitnych ludziach, dlatego praktyki w naszej firmie są ukierunkowane na przekazanie wiedzy praktycznej a nie teoretycznej. Chcemy, abyście zdobyli wiedzę i umiejętności, ucząc się od najlepszych. Jeśli będziecie pracować z zapałem, wykażecie się inicjatywą i chęcią podnoszenia kwalifikacji, bardzo możliwe że otrzymacie propozycję pozostania w naszej firmie.

 

Praktyki i staże

Co jakiś czas zapraszamy do naszej firmy młodych, energicznych ludzi, którym dajemy szansę poznania tajników naszej pracy i zdobycia nowych umiejętności. Jeśli Ty też chciałbyś spróbować swoich sił w branży SEO, skontaktuj się z nami.

Nasza propozycja

Praktyki w inter7net.pl będą dotyczyły: content marketingu, marketingu internetowego lub optymalizacji SEO.

Twoje referencje

Napisz nam (praktyki@inter7net.pl) kilka słów o sobie. Opisz zainteresowania, powiedz, gdzie się uczyłeś i pracowałeś, co teraz robisz i dlaczego chcesz dołączyć do naszego team'u. Możesz też po prostu wysłać nam swoje CV.

Wspólny cel

Praktyki u nas to szansa dla obu stron: dla Ciebie i dla nas. Odbywając staż lub praktyki w inter7net.pl, masz szansę zyskać doświadczenie, zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę, zobaczyć, jak pracują specjaliści. Jeśli okażesz się pojętnym i pracowitym uczniem - będziesz mógł zostać u nas na dłużej. My natomiast zyskamy nowego pracownika.
Aplikuj TERAZ!
* UWAGA zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.CV oraz list motywacyjny można też przesyłać na adres praktyki@inter7net.pl. Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez inter7net.pl
sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".