Pisanie tekstów - copywriting

copywritingSłowo o copywritingu

Copywriting polega na tworzeniu kreatywnych, ciekawych treści na potrzeby stron internetowych (nowo powstających i już funkcjonujących), blogów, kampanii reklamowych, a także innych publikacji i materiałów docierających do potencjalnego klienta, takich jak: mailingi, broszury, ulotki, katalogi, teczki ofertowe i inne.

Tworzymy teksty, które sprzyjają nawiązywaniu relacji, zachęcają do interakcji, angażują do działania. Są interesujące, nie nudzą czytelnika, a dodatkowo zapadają w pamięć. Obok grafiki będą  stanowiły najistotniejszy element wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych, element, który przyciągnie i zatrzyma odbiorcę na dłużej.

Treści zamieszczane na stronach www, blogach firmowych i w innych materiałach budują wizerunek biznesowy produktu, marki, osoby, firmy. Przekazują informację o samej ofercie, ale też o nadawcy. Wpływają na odbiorcę, zachęcają do określonych działań, budzą pozytywne emocje, są skuteczne. Teksty zamieszczane na witrynach internetowych wspomagają funkcjonalność, odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi gwarantuje bowiem wysoką pozycję strony w wyszukiwarkach, a tym samym przewagę nad konkurencją.

Co otrzymujesz?

Tworzymy teksty na (niemal) każdy temat. Nasze treści wyróżnią Cię na tle konkurencji, pomogą nawiązać komunikację z klientami, wykreują pożądany wizerunek, zapewnią efektywny branding lub rebranding. Ponadto zlecając nam usługi copywriterskie, masz pewność, że zarówno forma, jak i przekaz zawarty w komunikacie będą dostosowane do potrzeb i możliwości grupy docelowej, do której chcesz dotrzeć. Wszystkie tworzone przez nas teksty są unikalne, indywidualnie dostosowane do specyfiki konkretnej branży, sektora.

Powstające u nas teksty są:

  • unikalne i oryginalne
  • efektywne i interesujące, wyróżniają się nienapastliwą perswazją, zachęcają do działania
  • poprawne pod względem ortograficznym, gramatycznym, stylistycznym
  • napisane w sposób czytelny i zrozumiały dla odbiorcy
  • dostosowane indywidualnie do profilu Twojego klienta, biznesu
  • kluczowych, są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania

Zajmujemy się:

Icon box
Tworzeniem treści na strony www

Uzupełniamy już istniejące strony o dodatkową treść, a także tworzymy teksty dla nowo powstających witryn. Zajmujemy się optymalizacją pod kątem SEO.

Icon box
Kreowaniem treści na blogi firmowe

Ttworzymy wizerunek firmy, a jednocześnie dbamy o odpowiednią pozycję bloga w wyszukiwarkach oraz promocję poszczególnych wpisów. Piszemy teksty, które zaciekawią szerokie grono odbiorców.

Icon box
SEO-copywritingiem

Tworzymy treści przeznaczone specjalnie pod pozycjonowanie. Charakteryzują się one odpowiednim nasyceniem słów kluczowych, dzięki czemu podnoszą pozycję strony w wynikach wyszukiwarek. Jednocześnie są to teksty, które zainteresują Twoich odbiorców.

Icon box
Pisaniem mailingów i newsletterów

Takich, które zachęcą adresata do odpowiedzi kontaktu, w ciekawy sposób przedstawią ofertę, zbudują relację, podtrzymają zainteresowanie oraz poszerzą grono Twoich klientów.

Icon box
Social Media-copywritingiem

Tworzeniem opisów, postów, wpisów dla poszczególnych społecznościowych zgodnie ze specyfiką wybranego portalu.

Icon box
Tworzeniem treści do materiałów promocyjnych

Tworzeniem treści do różnego rodzaju materiałów promocyjnych: broszur, ulotek, katalogów.

Icon box
Kreowaniem nazw

Kreowaniem nazw firm, sloganów, haseł reklamowych.

Icon box
Korektą i redagowaniem tekstów

Wychwytujemy błędy gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, literówki oraz redagujemy już istniejące teksty.

Icon box
Przygotowywaniem artykułów sponsorowanych i informacyjnych

Na podstawie wytycznych i wymogów przedstawionych przez zleceniodawcę zajmujemy się przygotowywaniem artykułów sponsorowanych i informacyjnych.

Określ cele, my postaramy się je zrealizować.

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl