service-detail-1Zdaj się na specjalistów

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, czy jesteś doświadczonym biznesmenem, czy dopiero zaczynasz, jeśli chcesz, by Twoja firma zaistniała w sieci, powinieneś skorzystać z profesjonalnego doradztwa internetowego (chyba, że sam znasz tajniki marketingu internetowego oraz dziedzin mu pokrewnych). Prowadzenie działalności w wirtualnym świecie wymaga poznania specyficznych reguł i zasad rządzących zachowaniami użytkowników. Obliguje do korzystania z najnowszych metod i rozwiązań (oczywiście, jeśli nie chcesz pozostawać w tyle za konkurencją), a ponadto narzuca konieczność opracowania i promocji spójnego wizerunku.

Pomagamy Wam osiągnąć sukces w sieci!

Doradztwo internetowe - co warto wiedzieć?

Zanim wyłożymy pieniądze na stronę internetową, kampanię marketingową w jakimkolwiek miejscu w internecie, trzeba przeprowadzić rzetelne rozpoznanie rynku. Może okazać się, że trudno będzie nam konkurować ze spółkami, które funkcjonują w tym obszarze od wielu lat albo że profil firmy, branża oferowane produkty nie najlepiej nadają się do promocji, powiedzmy na Facebooku. Odpowiednie przygotowanie i profesjonalne doradztwo internetowe obniża ryzyko porażki, pozwala skupić się na najbardziej skutecznych a zarazem opłacalnych obszarach.
Icon box
Harmonogram

Rozpiszemy harmonogram poszczególnych działań, określimy, ile mogą trwać kolejne etapy prac.

Icon box
Zespół

Podpowiemy, jak zarządzać zespołem pracowników w e-biznesie, jak monitorować ich pracę, jak weryfikować wykonywanie zadań

Icon box
Wykonawcy

Dowiecie się, jak szukać i wybrać najlepszych wykonawców określonych prac oraz jak weryfikować, czy zlecane usługi są wykonywane rzetelnie.

Icon box
Koszty

Dowiecie się, ile na rynku kosztują poszczególne usługi, dzięki czemu nie przepłacicie za ich wykonanie.

Icon box
Kwestie prawne

Doradzimy Wam, jakie paragrafy powinny znajdować się w umowach z wykonawcami i na co zwrócić uwagę, podpisując dokumenty z kontrahentami.

Icon box
Środki

Wskażemy skąd można pozyskać fundusze, jak można otrzymać dotację. Od lat zarządzamy sporą firmą, dlatego również w obszarze finansów służymy Wam swoją pomocą.

Masz pytania?

W sektorze usług internetowych działamy od kilkunastu lat. Dzięki temu potrafimy oszacować, które przedsięwzięcia mają szansę na sukces, a w przypadku których ryzyko fiaska jest wyjątkowo wysokie. Świadczymy doradztwo w zakresie pozycjonowania, zakładania i prowadzenia portali i sklepów internetowych, szkolenia pracowników z marketingu internetowego, obsługi klienta i sprzedaży w sieci, budowy i wdrażania działów e-marketingu czy bloga firmowego. Jesteśmy firmą z Lublina, nasza oferta dotyczy jednak firm z terenu całego kraju.

Cena 100 zł netto godzina

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl