Pozycjonowanie google moja firma

service-detail-1Czy chcesz, aby Twoja firma była lepiej widoczna w sieci?

Usługa Google Moja Firma to rozwiązanie, które może realnie wpłynąć na potencjał firmy i jej widoczność w sieci. Tak zwana wizytówka to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla małych i średnich firm, choć przed jej założeniem nie powinni się też powstrzymywać liderzy w swojej branży.

Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko łatwiej dotrzesz do swoich klientów, ale też będziesz miał szansę być z nimi bliżej, nawiązywać trwałe relacje, odpowiadać na komentarze i opinie.

Zgodnie ze statystykami, dla firm działających na określonym obszarze o niezbyt dużym zasięgu jednym z najlepszych narzędzi do generowania ruchu na stronie jest właśnie Google Moja Firma.
Pokaż się innym – zgłoś się do nas!

Jak konfigurujemy wizytówkę Google Moja Firma?

Google Moja Firma pozwala Twojej firmie być lepiej widoczną w sieci i szybciej docierać do potencjalnych klientów, którzy poszukują usług lub produktów z danej branży. Co więcej, wizytówka nie tylko umożliwia lepszą prezentację, ale też buduje i umacnia wiarygodność Twojej firmy. Dzięki niej jesteś bliżej swoich odbiorców – możesz pokazać im wnętrze swojego biura lub lokalu, poinformować o godzinach otwarcia, udostępnić dane teleadresowe, a nawet zareagować na opinie, komentarze czy odpowiedzieć na pojawiające się pytania.
Zobacz, jak stworzymy wizytówkę dla Twojej firmy:
Icon box
Pierwsze kroki

Wpisujemy podstawowe dane, uzupełniamy informacje, konfigurujemy parametry i ustawiamy sposób weryfikacji.

Icon box
Lokalizacja

Umieszczamy Twoją firmę w konkretnej lokalizacji na mapach Google. Znacznik tworzymy nawet w przypadku lokalizacji niestandardowych.

Icon box
Zdjęcia

Pokazujemy klientom, jak wygląda Twoja firma, jej otoczenie, pracownicy albo produkty, które oferujesz.

Icon box
Dane

Wprowadzamy informacje dotyczące aktualnych godzin pracy, numerów telefonów i inne najważniejsze dane, których mogą poszukiwać Twoi klienci.

Icon box
Opinie i rekomendacje

Zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy. Zajmiemy się zarządzaniem reputacją, odpowiadając na komentarze, opinie i pytania Twoich klientów.

Jak stworzyć wizytówkę?

Fizyczny adres

Aby stworzyć wizytówkę Google Moja Firma, musisz podać realny adres - miejsca zamieszkania, siedziby Twojego przedsiębiorstwa albo wirtualnego biura. Jest on potrzebny do weryfikacji konta. Musisz liczyć się z tym, że we wskazane miejsce Google prześle pocztówkę z kodem weryfikacyjnym, dlatego lepiej podać taki adres, z którego będziesz mógł odebrać korespondencję.

Przygotowanie wizytówki

Gdy wytypujesz już adres i dostarczysz nam wszystkie niezbędne informacje (numery telefonów, godziny pracy, zdjęcia), zaczniemy tworzyć i konfigurować wizytówkę Twojej firmy.

Zarządzanie informacjami

Możemy na bieżąco aktualizować opublikowane informacje, zarządzać opiniami i podtrzymywać relacje z Twoimi klientami, odpowiadając na ich komentarze.

Uwaga!

Na życzenie Klienta wizytówkę Google Moja Firma, która znacząco wpływa na generowanie ruchu na stronie, a przez to pośrednio na pozycję witryny w wynikach wyszukiwarki, tworzymy w ramach pakietu pozycjonowania. Konfigurację można również zamówić w naszej firmie jako odrębną usługę.

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl