Konsultacje - realna pomoc dla Twojego biznesu

//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1-1.png

Profesjonalne konsultacje dla start-upów i mikroprzedsiębiorstw

Założenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą. Stworzenie koncepcji firmy, przygotowanie planu wdrożenia i rozwoju czy wreszcie realizacja opracowanych założeń – wszystko to wymaga sporej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Jeśli do tego jesteśmy grupą młodych zapaleńców, którzy dysponują mocno ograniczonym budżetem to rozkręcenie własnego, dobrze prosperującego przedsiębiorstwa wydaje się celem dość odległym, a niekiedy wręcz nierealnym.

Jednak jak pokazują przykłady innych, dobry pomysł, pełne oddanie, silna motywacja, ciężka praca i odrobina pomocy z zewnątrz zazwyczaj wystarczają, by osiągnąć sukces. Jeśli dysponujesz wszystkimi wymienionymi atrybutami, a brak Ci jedynie mentora, który wskaże drogę, wesprze i pokieruje we właściwym kierunku, skorzystaj z naszej pomocy. Oferujemy profesjonalne konsultacje dla start-upów i mikroprzedsiębiorstw. Z nami początki w biznesie staną się znacznie łatwiejsze. Skorzystaj z doświadczenia, jakie zdobywaliśmy przez lata i przekonaj się, że własny biznes ma szansę na powodzenie.

Opracowania solidnej strategii

Na początek zaczniemy od opracowania spójnej, solidnej strategii. Pokażemy Ci, że czas poświęcony na przygotowanie projektu wcale nie jest stracony, ale ma kluczowe znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Ta wstępna część wiąże się ze sporymi nakładami pracy, ale analiza i rozpoznanie rynku, przyjrzenie się konkurencji, a wreszcie stworzenie koncepcji i konkretnych modeli finansowych są naprawdę niezbędne. Konsultacje dla start-upów zazwyczaj pozwalają naszym klientom wypracować sensowny kompromis między oczekiwaniami i założeniami a realnymi możliwościami dostępnymi na danym etapie rozwoju firmy.

Do najczęstszych problemów, jakie napotyka się w niewielkich startujących firmach, jest fakt, że zasoby (czas, pracowników, środki) wykorzystuje się przede wszystkim na aktualne zlecenia i obowiązki, bieżącą pracę operacyjną, zapominając zupełnie o strategii rozwoju. Tymczasem przyjrzenie się podejmowanym działaniom z nieco szerszej perspektywy, daje szansę na wyłowienie ewentualnych błędów, ulepszenie lub zmianę strategii, dostrzeżenie nowych możliwości i kierunków. Konsultacje dla start-upów to realna pomoc dla Twojego biznesu.

//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-2.png
//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

W czym możemy Ci pomóc?

Daj nam znać, w których dziedzinach potrzebujesz wsparcia. Przyjrzymy się problemowi i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Napisz, w jakich godzinach możemy się z Tobą kontaktować telefonicznie (jeśli podałeś numer telefonu).

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl