service-detail-1Videomarketing jest narzędziem promocji i komunikacji z klientami, który stanowi połączenie obrazu i dźwięku.

Tak atrakcyjny i wartościowy przekaz wpływa na budowanie świadomości marki oraz wyróżnienie się na tle innych firm.

Poznaj niesamowite możliwości videomarketingu.

Stworzenie filmu, który ukaże Twoją ofertę lub produkt, skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnego klienta i wzbudzi zainteresowanie firmą. Atrakcyjne wizualnie video jest chętnie udostępniane przez użytkowników, a co za tym idzie, stwarza możliwość dotarcia do dużej ilości osób w krótkim czasie. Treści video utrzymują uwagę potencjalnego klienta przez dłuższy czas niż suche linijki tekstu.

Co więcej, kompozycja i odpowiedni montaż jest w stanie wywołać u widzów pożądane przez nas emocje oraz reakcje. Za sprawą poleceń „odwiedź stronę, zadzwoń, udostępnij” materiał filmowy może służyć do zmotywowania widza do określonego działania. Video stwarza bardzo szerokie możliwości przekazu, jest w stanie odzwierciedlić problemy potencjalnego klienta, jego nastrój oraz wskazać rozwiązanie problemu. Krótki czas tworzenia filmu przez naszą firmę pozwala w szybkim czasie reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

Videomarketing wpływa na polepszenie widoczności strony w wyszukiwarce Google, a możliwość odpowiadania na komentarze pod materiałami video pozwala na nawiązywanie kontaktu z widzami i budowanie społeczności. Profesjonalne filmy skłaniają widzów do subskrypcji kanału, co zapewnia powstanie grona wiernych widzów, którzy staną się prawdopodobnie Twoimi klientami. Dzięki obecności na YouTube możesz zbudować bazę mailingową oraz zyskać na popularności w sieci. Powiązanie ze stroną www sprawia, że oprócz kanału popularna staje się także Twoja witryna.

Treści video mogą być elementem strony internetowej, przyczyniając się w dużym stopniu do postrzegania jej jako atrakcyjnej. Pamiętaj, dystrybucja video w YouTube jest darmowa, a zasięg globalny. Filmy Twojej firmy mogą zostać zabezpieczone znakiem wodnym, więc w przypadku ich powielania i udostępniania, Twoja firma nie straci na widoczności.

Na życzenie klienta

  • Stworzymy firmowy kanał na serwisie YouTube
  • Przygotujemy film przedstawiający firmę
  • Przygotujemy prezentację oferty (przegląd)
  • Przygotujemy prezentację konkretnego produktu lub usługi

Co oferujemy?

Icon box
Dobór słów

Możecie liczyć na naszą pomoc w dobraniu najlepszych do pozycjonowania fraz kluczowych z tzw. długiego ogona. Przy doborze uwzględniamy kryterium generowania ruchu oraz sprzedaży.

Icon box
Szybka realizacja

Sprawną i szybką realizację zlecenia, która zajmie nam do trzech dni roboczych

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl