Skuteczne ORM SERM

//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1.png

Nowa reklama

Wychodzimy z założenia, że relacja konsument – marka to podstawa wszelkich działań marketingowych. Współcześnie nowe media otwierają szerokie perspektywy dla budowania takich więzi. Niestety wciąż jeszcze wiele firm nie rozumie praw, jakimi rządzi się reklama w sieci, dlatego nie wykorzystują w pełni jej potencjału. My pomagamy im w tym poprzez:

  • konfigurację kont i zarządzanie nimi w najważniejszych mediach społecznościowych
  • generowanie pozytywnych rekomendacji i opinii wśród klientów poprzez unikalny i spontaniczny przekaz reklamowy
  • budowanie pozytywnego wizerunku poprzez promocję pozytywnych lub neutralnych treści
  • wzbudzanie zaufania, zaangażowania i lojalności wobec marki
  • poszerzenie kręgu odbiorców, obserwatorów profilu/strony oraz ożywienie ich aktywności

NASZA OFERTA

Icon box
Nowa rzeczywistość dialogu

Nowe media (a w szczególności media społecznościowe) stworzyły możliwości, dzięki którym marki mogą nawiązywać stały kontakt z konsumentami. To zupełnie nowy, niespotykany dotąd rodzaj dialogu. Ta zmiana w relacjach jest fascynująca, pełna potencjału i często... kłopotliwa! Dlatego chętnie wykonamy tę pracę za Ciebie, pomożemy Ci odpowiednio pokierować Twoją marką i sprawimy, że zyska nowych, zaangażowanych odbiorców.

Icon box
Wizerunek a więzi

Odpowiednio skonstruowany przekaz ma siłę wywoływania emocji. Śmiech, radość, ekscytacja, ciekawość, euforia, fascynacja – takie doznania wpływają na wzrost zaangażowania Twoich odbiorców. Tworzymy strategię i content, które przekładają się na pozytywny wizerunek w nowych mediach. Od słowa pisanego po filmy korporacyjne - niezależnie, jaką formą się posługujemy – zawsze tworzymy przekonujący wizerunek marki.

Icon box
Wymierne korzyści

Aktywnie (na bieżąco) monitorujemy, analizujemy wizerunek marki/osoby/produktu. Promujemy pozytywne lub neutralne treści, dzięki czemu negatywne, niepożądane opinie są spychane na dalsze miejsca w wynikach Google. Dodatkowo sami tworzymy efektywny content, strategie i kampanie. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi dobieramy te, które będą najlepiej służyły komunikacji właśnie z Twoją grupą docelową.

Icon box
Pierwsza strona w wynikach Google

Zapewniamy, że z nami osiągniesz wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie słowa kluczowe, zapewnimy wsparcie techniczne. Damy Ci stały dostęp do monitoringu, więc będziesz mógł kontrolować postępy prac. Jesteśmy uczciwi i transparentni – u nas wiesz, za co płacisz.

//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1-1.png

Myśl inaczej, działaj lepiej!

Niezwykłą siłę nowych mediów z powodzeniem wykorzystuje wiele firm. Za pośrednictwem blogów, forów, mediów społecznościowych, wzmacniają swój wizerunek i budują całe grupy zaangażowanych, aktywnych odbiorców. Ty także możesz działać w ten sposób.

Z naszą pomocą wzmocnisz pozytywny wizerunek swojej firmy, będziesz skutecznie zarządzał reputacją w sieci i dotrzesz do nowych klientów. Warto pamiętać, że działania z zakresu ORM (Online Reputation Management) sprawdzają się nie tylko w momentach kryzysowych. Warto korzystać z nich również wtedy, gdy chcemy stale kontrolować sposób odbioru promowanej marki.

Jedna usługa - wiele możliwości!

Nasze usługi w zakresie zarządzania reputacją w sieci dają możliwość rozpowszechniania pożądanych treści, dzięki czemu wzrasta świadomość marki/produktu/usługi. Rezultaty są widoczne w postaci większej widoczności pozytywnych lub neutralnych informacji i fraz. Dodatkowo wiemy, jak wpływać na aktywność i zaangażowanie internautów. Dzięki pozycjonowaniu natomiast potrafimy generować większy ruch na stronie, a przez to przyczyniać się do wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-2.png
//new.inter7net.pl/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

W czym możemy Ci pomóc?

Daj nam znać, w których dziedzinach potrzebujesz wsparcia. Przyjrzymy się problemowi i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Napisz, w jakich godzinach możemy się z Tobą kontaktować telefonicznie (jeśli podałeś numer telefonu).

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl