Social media
Kontakt
Telefon

+48 600 372 352 - Obsługa SEO

Team

Doradztwo internetowe

+ abonament za stronę internetową


Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, czy jesteś doświadczonym biznesmenem, czy dopiero zaczynasz, jeśli chcesz, by Twoja firma zaistniała w sieci, powinieneś skorzystać z profesjonalnego doradztwa internetowego (chyba, że sam znasz tajniki marketingu internetowego oraz dziedzin mu pokrewnych). Prowadzenie działalności w wirtualnym świecie wymaga poznania specyficznych reguł i zasad rządzących zachowaniami użytkowników. Obliguje do korzystania z najnowszych metod i rozwiązań (oczywiście, jeśli nie chcesz pozostawać w tyle za konkurencją), a ponadto narzuca konieczność opracowania i promocji spójnego wizerunku. Startując z biznesem w sieci, warto orientować się w skutecznym zarządzaniu sklepem/witryną internetową, obsłudze administracyjnej i technicznej takiego serwisu, budowaniu zaplecza marki w portalach społecznościowych, korzystaniu z narzędzi Google (Google AdSense, Google AdWords, Google Analytics).

Zanim wyłożymy pieniądze na stronę internetową, kampanię marketingową w jakimkolwiek miejscu w internecie, trzeba przeprowadzić rzetelne rozpoznanie rynku. Może okazać się, że trudno będzie nam konkurować ze spółkami, które funkcjonują w tym obszarze od wielu lat albo że profil firmy, branża oferowane produkty nie najlepiej nadają się do promocji, powiedzmy na Facebooku. Odpowiednie przygotowanie i profesjonalne doradztwo internetowe obniża ryzyko porażki, pozwala skupić się na najbardziej skutecznych a zarazem opłacalnych obszarach.

W sektorze usług internetowych działamy od kilkunastu lat. Dzięki temu potrafimy oszacować, które przedsięwzięcia mają szansę na sukces, a w przypadku których ryzyko fiaska jest wyjątkowo wysokie. Świadczymy doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia portali i sklepów internetowych, szkolenia pracowników z marketingu internetowego, obsługi klienta i sprzedaży w sieci, budowy i wdrażania działów telemarketingowych czy bloga firmowego. Jesteśmy firmą z Lublina, nasza oferta dotyczy jednak firm z terenu całego kraju.

Cena 100 zł (netto) / godzina


Skuteczne pozycjonowanie
Ocena 5/5 na podstawie 84 otrzymanych opinii

W czym ci pomożemy:

 • Nam gravida magna vitae ante
 • Duis rhoncus lectus at velit hendrerit
 • Sed fringilla tempor arcu feugiat
 • Vivamus semper odio in nibh ultricies
 • Nam gravida magna vitae ante
 • Duis rhoncus lectus at velit hendrerit
 • Sed fringilla tempor arcu feugiat
 • Vivamus semper odio in nibh ultricies
 • Nam gravida magna vitae ante
 • Duis rhoncus lectus at velit hendrerit
 • Sed fringilla tempor arcu feugiat
 • Vivamus semper odio in nibh ultricies

Masz pytanie?

Lorem ipsum dolor sit amet, feugiat delicata liberavisse id cum, no quo maiorum intelleget, liber regione eu sit. Mea cu case ludus integre, vide viderer eleifend. Mea cu case ludus integre, vide viderer eleifend. Feugiat delicata liberavisse id cum, no quo maiorum intelleget.

Browse our jobs