Tani hosting w Lublinie

service-detail-1Hosting to udostępniane klientowi zasoby serwerowni. Dzięki takiej rezerwacji odpowiednio skonfigurowanego komputera (serwera) otrzymujesz określoną ilość miejsca na dysku twardym (HDD lub SSD), maksymalną przepustowość danych na łączach, ustaloną liczbę usług obsługiwanych przez serwer.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że przy dzisiejszym rozwoju technologii komputerowej mało kto może pozwolić sobie na powolne wczytywanie serwisu. Osoby odwiedzające taką stronę, zniechęcone długim oczekiwaniem, wybiorą ofertę konkurencji, a Ty stracisz potencjalnego klienta. Dlatego warto postawić na jakość, niezależnie od tego, jak kusząco niskie mogą być stawki innych dostawców.

Nasze wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o technologie internetowe sprawia, że jesteśmy sprawdzonym i pewnym dostawcą hostingu. Jako partner zapewniamy Ci bezpieczeństwo i spokój. Troszczymy się o wysoki standard usług.

Dlaczego nasz hosting?

Szybkie i stabilne zaplecze to obecnie podstawa działalności internetowej. Dzięki wykupionej objętości będziesz mógł założyć stronę internetową z własną domeną, a także konta pocztowe e-mail. To rozwiązanie z pewnością usprawni Twój biznes, umożliwi realizację planów. Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferowane przez nas serwery są niezawodne i szybkie.
Icon box
Stały dostęp

Otrzymujesz od nas szybki i stały dostęp do katalogu FTP, na którym znajduje się Twoja strona. To daje nieograniczoną kontrolę nad własnym serwisem – pełny wgląd i prawo do edycji poszczególnych plików.

Icon box
Pewność i bezpieczeństwo

Oferujemy bezpieczeństwo i pewność. Zawsze jesteśmy przygotowani na niespodziewane sytuacje. Dysponujemy rezerwowymi zasobami, które możesz wykorzystać, kiedy zajdzie taka potrzeba. W każdym momencie masz możliwość dowolnie rozszerzyć środowisko.

Icon box
Bezpieczeństwo

Jako profesjonaliści dbamy o doskonały stan techniczny zarówno dysków, jak i połączenia serwera z Internetem. Ponadto zapewniamy kompleksową ochronę danych samych klientów oraz ich kont przed atakami internetowymi i kradzieżami elektronicznymi.

Icon box
Niezawodność

Kopie zapasowe wykonywane są codziennie, a klient posiada wgląd w bardzo precyzyjne statystyki ruchu na swojej stronie. Jeśli poszukujesz niezawodnych rozwiązań internetowych na miarę swoich oczekiwań, mamy dla Ciebie najlepszą propozycję.

Atrakcyjna polityka cenowa

Gwarantujemy konkurencyjne stawki i atrakcyjne promocje. Nasza polityka cenowa jest jasna i przejrzysta. Nie ma dodatkowych, ukrytych opłat, nieplanowanych naliczeń. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza z uwagi na fakt, że hosting to z reguły usługa długoterminowa, a opłat dokonuje się często przez kilka lat. Rozliczasz się z góry za cały rok i nie płacisz nic więcej, chyba że chcesz zamówić dodatkowe opcje.

Cena 110 zł netto rok

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl