Pozycjonowanie sklepu internetowego

service-detail-1Posiadasz sklep internetowy,
chcesz by był on lepiej widoczny w wyszukiwarkach?

Każdy kto prowadzi sklep internetowy, chce pozyskać nowych potencjalnych klientów. Jednym ze źródeł pozyskiwania ich jest pozycjonowanie. Obecnie wielu właścicieli sklepów internetowych uznaje pozycjonowanie za kluczowy element ich biznesu, gdyż poza wzrostem liczby potencjalnych konsumentów, charakteryzuje się wysoką mierzalną konwersją.

Co obejmuje pozycjonowanie sklepu: jeśli chodzi o sklepy internetowe, ważne jest przeanalizowanie budowy sklepu, wdrożenie wszelkich zmian optymalizacyjnych dopasowanych do skryptu sklepu, wybór najbardziej optymalnych słów kluczowych, opracowanie unikalnych treści, budowanie popularności sklepu w internecie.

Pozycjonowanie sklepu jest procesem bardziej złożonym, niż pozycjonowanie strony firmowej. Wymaga większej pracy zarówno przy optymalizacji produktów, kategorii czy podkategorii, jak i w czasie audytu SEO sklepu (wiele elementów wymaga sprawdzenia).

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu internetowego

Jeśli więc jesteś właścicielem sklepu internetowego i zastanawiasz się, co zrobić, aby był bardziej widoczny w wyszukiwarce Google – zgłoś się do nas! Niezależnie od branży, jaką reprezentujesz, pomożemy Ci pokazać światu Twoją ofertę. Oto, co otrzymacie, decydując się na współpracę z nami:
Icon box
Audyt SEO

Przeprowadzamy profesjonalny audyt SEO sklepu internetowego. Otrzymacie listę błędów, jakie należy poprawić aby pozycjonowanie było skuteczne.

Icon box
Dobór słów kluczowych

Pomożemy dobrać odpowiednie frazy do pozycjonowania, uwzględniając kryteria generowania ruchu oraz sprzedaży.

Icon box
Optymalizacja sklepu

Wykonamy optymalizację sklepu, z uwzględnieniem kategorii głównych, podkategorii, oraz określonych produktów. Dzięki naszym działaniom poszczególne podstrony będą bardziej przyjazne dla wyszukiwarek.

Icon box
Ukierunkowane działania

Realizować będziemy działania nakierowane na zwiększenie widzialności i popularności sklepu w wyszukiwarkach.

Icon box
Specjalistyczne wsparcie

Zainstalujemy Google Search Console, Google Analytics i skonfigurujemy te komponenty. Dodatkowo otrzymacie od nas dostęp do monitoringu online.

Jak wygląda pozycjonowanie sklepu?

Analiza słów kluczowych

Jeśli masz już ustalone frazy kluczowe, prześlij nam swoją propozycję do wyceny, jeśli ich nie masz, poproś o bezpłatne przygotowanie propozycji najbardziej efektywnych słów kluczowych dla Twojego sklepu (czas przygotowania wyceny słów dla sklepu - do 48 godzin).

Przygotowanie oferty dla sklepu

W ciągu dwóch dni otrzymacie Państwo niezobowiązującą wycenę wraz ze wzorem umowy na pozycjonowanie (tak, abyście mogli się z nim zapoznać).

Rozpoczęcie pozycjonowania

Po wspólnym ustaleniu najlepszych fraz dla Państwa sklepu, odsyłacie nam podpisaną umowę, a My zaczynamy świadczenie usługi.

Nasza gwarancja

Niestety wiele firm w branży naciąga Klientów, stosując argument, że nie da się w określonym budżecie wypozycjonować danej frazy zgodnie z wytycznymi Google. Inną nieuczciwą praktyką jest proponowanie mało popularnych wyrażeń. Wynikiem takich działań są wysokie koszty i niskie efekty pozycjonowania. Klient otrzymuje pozornie korzystne wyniki wykresów, za które płaci wysokie stawki, jednak nie jest to dla niego opłacalne.
W naszej firmie stosujemy jasną politykę cenową - nie oszukujemy Klientów, nie wprowadzamy ukrytych opłat. Udostępniamy wgląd do monitoringów i przejrzyste rozliczenia:

Jak wygląda naliczanie płatności?
Płatność za wyniki proporcjonalnie do liczby dni na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Sposób rozliczania:
Na podstawie raportu z monitoringu online.
Cena za słowo kluczowe: od 5,00 zł netto za słowo kluczowe.
Płacicie tylko za pierwszą stronę wyników, proporcjonalnie do liczby dni.
Jeśli stawka wynosi 5,00 zł netto za miesiąc, jeden dzień kosztuje 0,16 zł.

Przykład naliczenia płatności:
Gdy dana fraza kluczowa w danym miesiącu była 6 dni na pierwszej stronie wyników, a stawka dla tego zapytania wynosi 5,00 zł netto za pełen miesiąc, czyli 0,16 zł netto za dzień, to Klient płaci (6 dni x 0,16 stawka dniowa) = 0,96 zł netto w danym miesiącu. Gdy danej frazy kluczowej w ciągu miesiąca nie było ani razu na pierwszej stronie wyników, płatność za nią wynosi 0 zł, gdy była pełen miesiąc – 5,00 zł netto, itd. proporcjonalnie.

Opłata aktywacyjna:  0 zł - brak opłaty aktywacyjnej!

Minimalny okres trwania umowy: 9 miesięcy dla stron z wiekiem i 12 miesięcy dla nowych serwisów.

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl