Pozycjonowanie Long Tail długiego ogonu

service-detail-1Twoja strona jest rozbudowana, posiadasz wiele produktów lub usług?

Często zdarza się, że zakres oferowanych usług czy też produktów jest bardzo szeroki, przez co trudno wybrać kilka najlepszych słów kluczowych. Dla tego typu klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę pozycjonowania tzw. długiego ogona (z ang. Long Tail) .

Dzięki zastosowaniu tej techniki znacząco obniżają się koszty pozyskiwania nowych klientów, spada też ryzyko wahania pozycji, jakie istnieje przy pozycjonowaniu pojedynczej frazy.

Nasze doświadczenie to pozycjonowanie ponad 500 serwisów na „długi ogon” w czasie 12 lat.
Pokaż swoją ofertę w wyszukiwarce Google – zgłoś się do nas!

Czym jest pozycjonowanie tzw. długiego ogona?

Działaniem polegającym na pozycjonowaniu od kilkudziesięciu fraz kluczowych. Dzięki pozycjonowaniu wielu różnych słów strona pojawia się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce dla znacznie większej liczby zapytań, przez co wzrasta szansa precyzyjnego pozyskania odpowiedniego klienta (tego, który szuka określonego produktu lub usługi, wpisuje konkretne zapytanie w wyszukiwarkę, dzięki czemu większa jest szansa na konwersję). Pozycjonowanie Long Tail jest bardziej złożonym procesem od pozycjonowania podstawowego, wymaga znacznej pracy optymalizacyjnej.
Icon box
Dobór słów

Możecie liczyć na naszą pomoc w dobraniu najlepszych do pozycjonowania fraz kluczowych z tzw. długiego ogona. Przy doborze uwzględniamy kryterium generowania ruchu oraz sprzedaży.

Icon box
Audyt SEO

Wykonamy profesjonalny audyt SEO serwisu. Otrzymacie od nas listę błędów, jakie należy poprawić, aby pozycjonowanie „długiego ogona” było skuteczne.

Icon box
Narzędzia Google

Zainstalujemy dla Was: Google Search Console, Google Analytics, pomożemy w otwarciu wizytówki na Google Business, skonfigurujemy nowe komponenty.

Icon box
Optymalizacja sklepu

Wykonamy optymalizację sklepu, z uwzględnieniem kategorii głównych, podkategorii, oraz określonych produktów. Dzięki naszym działaniom poszczególne podstrony będą bardziej przyjazne dla wyszukiwarek.

Icon box
Optymalizacja strony

Wykonamy dla Was optymalizację strony z uwzględnieniem wybranych słów. Sprawi to, że poszczególne podstrony będą bardziej przyjazne dla wyszukiwarek. Jest to kluczowy element pozycjonowania na „długi ogon”.

Icon box
Monitoring

Będziemy nie tylko prowadzić działania skierowane na polepszenie widzialności Państwa strony w internecie, ale też stale monitorować działania, w celu ciągłego polepszania jakości świadczonej usługi. Monitoringi udostępniamy naszym Klientom.

Jak zacząć pozycjonowanie szerokie?

Kompleksowa analiza fraz kluczowych

Odpowiedni dobór słów kluczowych jest niezwykle ważny, dlatego na tym etapie bardzo istotna okazuje się współpraca z nami. Gdy zostaną już ustalone frazy kluczowe, prześlijcie je nam do wyceny (im więcej, tym lepiej). Jeśli ich nie macie, bezpłatnie przygotujemy propozycję najbardziej efektywnych słów kluczowych (czas przygotowania wyceny od 24 godzin do 96 godzin).

Przygotowanie oferty

Otrzymacie od nas niezobowiązującą (bezpłatną) wycenę fraz kluczowych wraz ze wzorem umowy na pozycjonowanie (do wglądu).

Rozpoczęcie prac

Po dobraniu najbardziej efektywnych fraz dla Państwa serwisu, odsyłacie nam podpisaną umowę. Wtedy rozpoczynamy świadczenie usługi.

Nasza gwarancja

Przeglądając wyceny, zapewne zauważyli Państwo, że rozpiętość między stawkami jest duża. Niestety wiele firm naciąga klientów, wmawiając im, że nie da się za określoną kwotę pozycjonować danego słowa zgodnie z wytycznymi Google. Nie stosują pozycjonowania na „długi ogon”, wolą za dużą sumę pozycjonować kilka słów, często mało efektywnych dla klienta.
Tymczasem przy pozycjonowaniu na „długi ogon” ważny jest dobór słów i strategii działania. Należy ustalić, do kogo ma trafiać oferta, które podstrony w serwisie będą promowane.
W naszej firmie dajemy gwarancję - rozliczenia są przejrzyste i uczciwe. Macie też dostęp do monitoringu - możecie kontrolować postępy prac.

Jak wygląda naliczanie płatności?
Rozliczanie odbywa się na podstawie raportów z monitoringu, do którego otrzymujecie dostęp. Klient płaci za wyniki proporcjonalnie do liczby dni.

Przykład naliczenia płatności:
Cena za słowo kluczowe: od 5,00 zł netto (czyli od 0,166 zł netto za dzień).
10 dni na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 1,66 zł
0  na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 0 zł
30 dni na pierwszej stronie wyników – stawka 0,166 zł netto za dzień = 5,00 zł
itd.

Opłata aktywacyjna:  0 zł - brak opłaty aktywacyjnej!

Minimalny okres trwania umowy: 9 miesięcy dla stron z wiekiem i 12 miesięcy dla nowych serwisów.

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl