Skuteczne SEO za granicą

Eksportuj swoje produkty i usługi, dzięki pozycjonowaniu za granicą.

service-detail-1Pozycjonowanie zagraniczne – to oferta dla firm, które posiadają stronę firmową i chcą dotrzeć do klientów na rynku zagranicznym. Dzięki pozycjonowaniu strona będzie znajdować się na wysokich miejscach w Google i wzrośnie liczba jej odwiedzin. Pomożemy Waszej stronie znaleźć się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, czy też innego kraju.

UWAGA!
Strona musi posiadać wersję językową w takim języku, w jakim dobierane będą słowa kluczowe.

Czym jest pozycjonowanie zagraniczne?

Posiadasz ciekawy produkt lub usługę i chcesz ją eksportować? Nie wiesz jak pozyskać klientów? Ta oferta jest dla Ciebie. Pozycjonowanie zagraniczne jest działaniem obejmującym swoim zasięgiem głównie określony kraj. Słowa w danym języku dobierane są tak, aby strona wysoko wyświetlała się użytkownikom w danym rejonie świata.
W ramach usługi otrzymasz od nas:
Icon box
Monitoring online

Zapewniamy dostęp do monitoringu online dla określonej wyszukiwarki z danego kraju. Dzięki niemu w dowolnym momencie sprawdzicie pozycję wybranych przez siebie fraz kluczowych.

Icon box
Pomoc analityczna

Profesjonalnie ocenimy dostosowanie strony do pozycjonowania wybranych słów kluczowych za granicą.

Icon box
Doradztwo

Prześledzimy oferty konkurencji, przyjrzymy się tendencjom SEO dla Twojej branży w danym kraju i podpowiemy najbardziej efektywne frazy kluczowe.

Icon box
Optymalizacja strony

Dokładnie przeanalizujemy budowę Twojej strony, sprawdzimy, co można poprawić i ulepszyć, aby znalazła się wysoko w wynikach określonej wyszukiwarki najczęściej używanej w danym kraju.

Jak zacząć pozycjonowanie za granicą?

Kompleksowa analiza fraz kluczowych w języku obcym

Prześlij nam swoją propozycję słów kluczowych do wyceny oraz informację, w jakim kraju chcesz pozyskać klientów. Przygotujemy dla Ciebie wycenę oraz przeanalizujemy i zaproponujemy dodatkowe frazy (czas przygotowania wyceny słów - do 48 godzin).

Przygotowanie oferty

W ciągu dwóch dni od otrzymania listy słów, przygotujemy dla Was ofertę zawierającą wycenę wraz ze wzorem umowy na pozycjonowanie zagraniczne (do wglądu).

Rozpoczęcie prac

Po wspólnym ustaleniu najbardziej optymalnych fraz, odsyłają nam Państwo podpisaną umowę, a my zaczynamy pozycjonować Waszą stronę.

Nasza gwarancja

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży SEO. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 100 stron w zagranicznych wyszukiwarkach, między innymi w krajach, takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Norwegia, Japonia, Chiny, Stany Zjednoczone, Włochy, Czechy, Dania, Ukraina, Rosja. Zamawiając u nas, masz pewność, że pracujesz z profesjonalistami.

Jak wygląda naliczanie płatności?
Stawki naliczane są na podstawie raportów z monitoringu, do którego Klient otrzymuje dostęp. Cena za słowo kluczowe dla pozycjonowania za granicą zaczyna się od 20,00 zł netto. Opłata dotyczy tylko fraz z pierwszej strony wyników i naliczana jest proporcjonalnie do liczby dni.

Przykład naliczenia płatności:
Przy stawce 20,00 zł netto za pełen miesiąc na pierwszej stronie wyników, jeden dzień na TOP10 kosztuje 0,66 zł netto za 1 słowo, a zatem:
- jeśli pozycjonowane słowo w danym miesiącu było 3 dni na pierwszej stronie wyników - Klient płaci 2,00 zł netto.
- jeśli pozycjonowane słowo w danym miesiącu było 15 dni na pierwszej stronie wyników - Klient płaci 10,00 zł netto.
- jeśli pozycjonowane słowo w danym miesiącu było 30 dni na pierwszej stronie wyników - Klient płaci 20,00 zł netto,
itd. (proporcjonalnie do liczby dni)

 Opłata aktywacyjna:  0 zł - brak opłaty aktywacyjnej!

Opłata za monitoring zagraniczny: 0 zł - brak opłaty!

Minimalny okres trwania umowy: 9 miesięcy dla stron z wiekiem i 12 miesięcy dla nowych serwisów

Obszar działania: wybrana wyszukiwarka, kraj, województwo, region, dystrykt lub też wybrane miasto w danym kraju.

Przykład zapytania: "pine boards", "сосновые доски" lub "松ボード"

 

 

Call to action image

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń +48 600 372 352
lub napisz biuro@inter7net.pl